Toptan Promosyon Tabak Plaket

Promosyon Vip Ürünler

Promosyon VIP Ürünler

Vip ürünler içerisinde oldukça güzel masa setlerisümen setleri, kalemlikler, kişisel hediyeler ve hediye setlerini bulmanız mümkündür. Yüksek Kalitede üretilen bu ürünler promosyon olarak sunulacak en özel hediyeler olabilmektedir. Uygun fiyatlı promosyon vip ürünler kaliteli malzemelerden özenle üretilmektedir.  Özellikle kristal masa setleri promosyon ürünleri olarak çok tercih edilmektedir. Firmamız sizler için en kaliteli duvar panoları ve nostaljik radyo ürünlerini de temin etmektedir.

VIP ürünler, normal promosyon ürünlerinin materyal kalitesine nazaran daha kaliteli materyale sahip, özel tasarımlı ve tanınmış markalar (ör. swarovski, hugo boss, pierre cardin) tarafından üretilen ürünlerdir.

Büyük Şirketlerin Yöneticilerine  / Kamu Kurumlarında Çalışan Yöneticilere  /  Özel Davetliler

Örneğin bir ilaç dağıtım firması için promosyon çalışması yapıyorsunuz ve hedef kitlenize uygun kalem arayışındasınız. Plastik promosyon kalemlerin aksine, ilaç şirketlerinin üst düzey yöneticilerine, eczacılara ve doktorlara vereceğiniz isme özel markalı bir metal kalem, bu hedef kitle üzerinde markanızın ciddiyetini vurgulamış olacaktır.

Motivasyon amaçlı olarak her yeni yılın başında bakanlıklar, valilikler, belediyeler ve büyük kamu kurumları daire başkanları yöneticilerine hediyeleşme adı altında promosyon çalışması yapmaktadır. Bu promosyon çalışmalarında saat ve kalem setleri, bayanlar için özel tasarım şal takımları ve özel kutulu ajanda-anahtarlık-kalem paketleri son zamanlarda gittikçe ön plana çıkmaktadır.

49 sonuçtan 1-15 arası gösteriliyor

ArabicDutchEnglishFrenchGermanRussianSpanishTurkish
X