Toptan Promosyon Tabak Plaket

Promosyon Kristal Ürünler

Promosyon Kristal Ürünler

plaket, kristal plaket, plaket fiyatları, cam plaket, ahşap plaket, çinili plaket, plaket yaptırma, plaket firmaları, plaket çeşitleri, plaket örnekleri, cam plaket fiyatları, istanbul plaket, istanbul plaket firmaları, istanbul plaket fiyatları, cam plaket örnekleri, kristal plaket fiyatları

Promosyon ürünler daha çok firmayı ya da yapılan işi tanıtacak niteliğe sahip olması özelliği ile karşımıza çıksa dahi kimi zaman yalnızca aksesuar niteliğini de taşıyabilmektedir. Her iki niteliği de içerisinde barındıran ürünlerden bir tanesi de kristal masaüstü ürünler olarak karşımıza çıkar. Sahip oldukları camsı, şık ve düzgün yapı sayesinde yapılan işin prestiji hakkında fazlasıyla bilgi vermektedir. Siz de tanıtımınızı üzerine yapacağımız özel cam lazer baskısı sayesinde  etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

Hediyelik Kristal Masa Setini Seçin

Kristal ürünler kategorisi içerisinde bulunan promosyon ürünlerinden biri de kristal masa setleridir. Kalemlik, telefon standı, kartvizitlik gibi farklı fonksiyonlara sahip olabilmektedir.

Kristal Masa Saatinin Promosyon Ürünleri Arasındaki Yeri

Kristal ürünler kategorisinin bir önemli üyesi ise şüphesiz cam masa saati veya diğer adıyla kristal masa saatidir. Herkesin ev ve ofis hayatında ihtiyaç duyduğu saatler kristal çerçeve içinde ve oldukça şık, prestijli bir havaya sahip olmuştur. Cam lazer baskısı ile firma logonuz kristalin içine işlenerek 3 boyutlu baskı çalışması yapılabilir. Siz de bu ürünler ile çalışma ortamınızı daha şık, daha başarılı bir hale çevirebilir dilerseniz firma tanıtımı, kurum tanıtımı,ürün tanıtımında reklam malzemesi olarak kullanabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 14

ArabicDutchEnglishFrenchGermanRussianSpanishTurkish
X