Reklam – Tanıtım Ürünleri

Reklam Tanıtım Baskı Hizmetleri

Markaların iç ve dış mekanlarda reklamlarını yapmak için kullandıkları yöntemlerden en önemlisi ise baskılı materyallerin kullanımıdır.

Asthor olarak tüm reklam türlerinde sektörde üretim ve reklam tanıtım tasarımı konusunda birçok kurumsal firmaya, bayi ağı olan şirketlere hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışına rahatlıkla tasarım – üretim – uygulama alanında hizmet verebilmekteyiz. Özgün tasarım ve inovatif çözüm anlayış ile sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Sürdürülebilir ve sürekli kalite yaklaşımımızla satış sonrasında da firmamız sizlerin beklenti ve isteklerine en kısa sürede, en doğru çözümü üretmek çabasındayız.

Reklam Tanıtım Ürünleri Hakkında

İstanbul’da bulunan firmaların baskı ürünlerinin temin edilmesindeki en büyük kaygıları uygun fiyat ve yüksek kalite  ile başta Avrupa olmak üzere 40’a yakın ülkeye tasarım – üretim ve gönderi hizmeti sunmaktayız. Sipariş ettiğiniz tüm baskı ürünleri son teknolojiler kullanılarak basılır ve adresinize kadar gönderilir.

Avrupa’ya Ucuz ve Gümrük Sorunsuz Gönderim

İstanbul’da bulunan üretim atölyemizden başta Almanya olmak üzere, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre ve diğer Avrupa ülkelerine uygun fiyatlı gönderim yapmaktayız. Avrupa’da gümrük sorunu yaşamamanız için gerekli bilgilendirmeleri yaparak adresinize kadar sorunsuz bir teslim sağlamaktayız.

Reklam Tanıtım Baskı Çeşitlerimizden Bazıları

Kuşe Sticker

Afiş / Poster, Broşür, El İlanı, Insert

Bayrak Baskı, Roll-up, Branda

Billboard, X Banner, Foreks

Antetli Kağıt, Cepli Dosya, Kartvizit

Karton Sunum Dosyası

Katalog, Personel Yaka Kartı, Kaşe

Amerikan Servis, Islak Mendil

Baskılı Ketçap, Baskılı Peçete

Bardak Altlığı, El İlanı, Kürdan Bayrak

Menü Baskı, Magnet