Tabela Hizmetleri

Tabela İmalat ve Üretim Hizmetleri

Kalabalık alanların uyarı ikaz ve yönlendirme amacıyla kullanılan, üzerinde tanıtıcı, yazı, açıklama, resim vs. gibi işlemelerin kullanıldığı plaka veya levhaların reklam için kullanılan araçlara tabela denir.

Asthor olarak tüm tabela  türlerinde sektörde üretim ve reklam tabela tasarımı konusunda birçok kurumsal firmaya, bayi ağı olan şirketlere hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışına rahatlıkla tasarım – üretim – uygulama alanında hizmet verebilmekteyiz. Özgün tasarım ve inovatif çözüm anlayış ile sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Sürdürülebilir ve sürekli kalite yaklaşımımızla satış sonrasında da firmamız sizlerin beklenti ve isteklerine en kısa sürede, en doğru çözümü üretmek çabasındayız. Led ve Işıklı Tabela, Pano

İstanbul Tabela Üretimi

İstanbul’da bulunan tabela ve görsel baskı çözümlerimizle başta Avrupa olmak üzere 40’a yakın ülkeye tasarım – üretim ve gönderi hizmeti sunmaktayız. Türkiye tabela üretimi için etkin ve hızlı çözümler üretiyoruz.

Tabela Fiyatları

Tabela fiyatı hesaplamada kullanılan Derinlik x Yükseklik x Maliyet:…. ₺’dir şeklinde hesaplanır. Buna aynı zamanda ürün – işçilik – montaj – arka zemin ayrı olarak hesaplanır.

Avrupa’ya Ucuz ve Gümrük Sorunsuz Gönderim

İstanbul’da bulunan üretim atölyemizden başta Almanya olmak üzere, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre ve diğer Avrupa ülkelerine uygun fiyatlı gönderim yapmaktayız. Avrupa’da gümrük sorunu yaşamamanız için gerekli bilgilendirmeleri yaparak adresinize kadar sorunsuz bir teslim sağlamaktayız.  İstanbul’da led tabela, reklam panosu, ışıklı tabela, kutu harf ve neon yazı üretimi ve Avrupa’ya Uygun Gönderim kayan yazı, pleksi kutu, ışıklı reklam tabelası, tabela reklam.

Tabela İmalat Çeşitleri

Reklam Panosu
Reklam Tabela
Işıklı Tabela
Kutu Harf
Neon Yazı
Kayan Yazı
Paslanmaz Tabela
Işıklı Reklam Tabelası
Ahşap Tabela
Araç Giydirme
Özel Tasarım Tabela
Cephe Giydirme
Işıksız Tabela

Led Tabela

İç Mekan Ürünler
Yönlendirme Tabelası
Gravür Tabela
Ahşap Tabela
Vinil Tabela
Çatı Reklamı
Totem Tabela
Led Kayan Yazı
Branda Baskı
Köpük / Strafor Tabela
Billboard / Clp Reklamları
Bina Cephe Kaplamaları
Yönlendirme Tabelası
Mimari Yönlendirme
Özel Ürünler

Display Ürünler
Dijital Baskı
Dijital Baskı
Araç Giydirme
Folyo Baskı
Oneway Vasion Baskı
Vinly Baskı


Kayan Yazı Led Tabela

 • USB veya Network Üzerinden Yazıları Değiştirebilme
 • Düşük Elektrik Tüketimi
 • Işık Seviyesinin Ayarlanabilmesi
 • Saat ve Tarih Gösterebilme
 • Isı ve Nem Gösterebilme (Opsiyonel)
 • Açılma ve Kapanma saatini programlayabilme
 • Sınırsız Yazı Yazabilme
 • İstediğiniz Yazı Tipinde Yazı Yazabilme
 • İstediğiniz Boyutta Yazı Yazabilme
 • Onlarca farklı animasyon
 • Logo ve Resim Gösterimi
 • İstediğiniz Boyutlarda Üretim
 • Lazer Kesim Kasa
 • İç ve Dış Mekan Kullanımına Uygun (Yağmura Dayanıklı)

Related image

– Kayan yazı uygun fiyatlı, görsel ve etkili bir reklam sistemidir.
– Kayan yazı teknolojik ve sürekliliği olan bir sistemdir.
– Kayan yazı düşük güç tüketimine sahip olup gece ve gündüz 24 saat sürekli çalıştırılabilir.
– Kayan yazı tabelası isteğinize göre her renk ve ebatlarda üretilebilir.

Led Işıklı Tabela İmalatı

Led tabelalar ve kayan yazı sistemi birlikte kullanıldığında oldukça harika bir görsel ortaya çıkar.Bu tabela sistemleri en çok kullanılan tabela modellerindendir.

Led tabela sistemleri yüksek aydınlatma gücü ile geceleri olduğu kadar mesajları aktif bir şekilde müşterilere ulaştırır.Böylece gece ve gündüz aktif bir şekil de müşterilerimize promosyon ve kampanya bilgilerimizi sunabiliriz.

Işıklı tabela ve ışıksız tabela imalatı ile müşterilerine hizmet veren firmamızı sizler de hemen arayarak bu konuda hizmet alabilirsiniz.

 

Led Tabela Yapımı

Standart bir Kayan yazı led tabela; Led Panel, Güç Kaynağı, Kontrol Kartı ve Kasa olmak üzere 4 ana bileşenden oluşmaktadır. Led Tabela yapımında kullanılan malzemeler hakkında aşağıda bilgiler yer almaktadır.

P10 Led Panel

Kayan yazı led tabelalarda en sık kullanılan led panel çeşidi P10 panellerdir; tek renkli P10 panellerde standart olarak Kırmızı, Beyaz, Yeşil ve Sarı renk çeşitleri bulunur. P10 olarak adlandırılan panellerin pixel aralığı yani her iki ledin birbirine olan uzaklığı 10mm’dir, bu sebeple P10 Panel olarak geçer. P6, P5 ve P4 gibi panellerin led aralığı daha az olduğu için çözünürlüğü de P10’lara göre yüksektir ancak fiyat farkı bulunmaktadır. 2 renkli ve tamamen renkli panellerde ayrıca mevcuttur, tamamen renkli paneller Led Ekran yapımında kullanılmaktadır.

Güç Kaynağı, Adaptör

Elektronik led tabelalar 5 Volt enerji ile çalışır, şebeke elektriğini 5 Volt gerilime düşüren adaptörlerin kaliteli olması ve tam kapasitede rahatlıkla çalışabilmesi çok önemlidir. Led tabela içerisinde kullandığımız güç kaynağının hesabı kullanılan panel sayısına göre hesaplanarak led tabela içerisine bağlanmaktadır.

Led Kontrol Kartı

Panellerde yazılacak yazıları ve animasyonları bu kontrol kartları belirler, kendi hafızaları vardır ve elektrik kesilmelerinden etkilenmezler. USB girişli, Network kontrollü ve günümüzde pek kullanılmasa da COM Port RS232 soketli kontrol kartları mevcuttur. Bilgisayar masaüstü programı yardımıyla led tabelalara veri aktarımı oldukça basittir.

Kayan Yazı Led Tabela Kasası

Led panellerin muntazam bir biçimde birbirine monte edilmesi ve dış hava şartlarından etkilenmemesi için kendi imalatımız olan Alüminyum profil ve CNC kesim kasalar kullanmaktayız, kasalarda hava sirkülasyonu için havalandırma delikleri bulunur böylelikle aşırı ısınmadan kaynaklanan arızaların önüne geçilir. Elektrostatik fırın boyalı olmasından dolayı çizilmez ve paslanmaz özellikleri mevcuttur.

 

Kayan Yazı Özellikleri

 • 1- 160 x 24 pixel yüksek çözünürlük
 • 2- Tam grafik çalışabilme özelliği.
 • 3- .GIF , .BMP , .JPG , . AVI uzantılı dosyaları işleyebilme ve gösterme özelliği.
 • 4- 8 GB hafıza desteği , firma logosu gösterebilme.
 • 5- 4.000 farklı animasyon desteği.
 • 6- 3 satır çalışabilme özelliği.
 • 7- Windows un bütün fontlarını kullanabilme özelliği.
 • 8- Dururken aynı anda 78 karakter gösterebilme imkanı
 • 9- Dünyanın bütün dillerinde , orjinal fontlarında yazı yazabilme imkanı

Kayan Yazı nedir?

 • Müşterilerin dikkatlerini çekmek için tasarlanmış yazı şeklinde hareket eden görsel sistemlerdir.
 • Reklam, ilan, tanıtım, indirim ve özel amaçlarınız için kullanabileceğiniz çeşitli boyut, renk ve özelliklerdeki kayan yazı bulunmaktadır.
 • Restaurantlar, oteller, fuarlar, taşıma şirketleri ve elektronik dükkanlarında olmak üzere bir çok alanda kullanılabilir.
 • Çalışanların kullanması için minik halde üretimi de mevcuttur.
 • Elektronik kayan yazının afiş ve posterlerden insan üstünde daha çok dikkat çektiği psikolojik olarak kanıtlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paslanmaz kutu harf tabela imalatı İstanbul Anadolu yakası ışıklı ve ışıksız tabela reklam üretimi Paslanmaz Kutu Harf Tabela, Kabartma Harfli Tabela İmalatı, Totem tabela, Kule vinç reklam panoları, fileli krom harfler gold kutu harf dekupe kabartma harf ve logo imalatı inşaat reklam panoları osb paneller ile inşaat sahası çevresi kapatma ve reklam görselleri kaplama işleri, Kayan yazı led pano imalatı, kompozit oyma tabelalar Alüminyum oyma tabela imalatı, Logo kesim- Ahşap oyma kesme kabartma delme işlemi lazer kesim Aynalı plexi Alükor harf ve logo kesimleri Logo tasarımı 3d max Logo ve reklam tasarımları tüm Türkiye çapında Tabela imalat ve montajı.Totem tabelalar,Pilon tabelalar, cephe reklamları, Alüminyum kutu harf tabela üretimi, Ahşap retro rustik tabelalar, rustik tasarım ürünleri, reklam dubaları, tadım standları, dijital baskı, dekota folyo kaplama, araç yazıları, one way vision cam reklam kaplaması, Avusturya-Hollanda-Almanya–İsveç-Danimarka-Fransa-İsviçre-Cezayir-Irak-Bulgaristan-Romanya-Kosova başta olmak üzere tüm Avrupa ve Arap ülkelerindeki müşterilerimizin tabela reklam siparişlerini itina ile üretime almaktayız. Yurtdışından alınan reklam panoları siparişleri firmamızda özenle yapılmaktadır üretim aşamaları gün boyu fotoğraflar ile müşterilerimize gönderilerek imalat hakkında bilgilendirmekteyiz. Türkiye’de firmamıza yaptırdığınız tabelalarınız ahşap kasa içinde muhafazalı bir şekilde yurtdışına hava kargo ile veya lojistik tır firmaları ile gönderilmektedir.3d grafik tasarımı hazırlanan tabela siparişinizin ortalama kargo transport nakliye masrafları imalat öncesi müşterilerimizle paylaşmaktayız tabela üretimi tamamlandıktan sonra net ağırlık ve hacmine göre en uygun transport firmasından fiyat alıp sizinle fiyat bilgisini paylaşıyoruz. İsteğinize bağlı olarak yurtdışından verdiğiniz tabela siparişleriniz kapınıza kadar gelmektedir.