Kutu Ürünleri

Kutu Baskı Hizmetleri

Asthor olarak tüm kutu türlerinde sektörde üretim ve tasarım konusunda birçok kurumsal firmaya, bayi ağı olan şirketlere hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışına rahatlıkla tasarım – üretim – uygulama alanında hizmet verebilmekteyiz. Özgün tasarım ve inovatif çözüm anlayış ile sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Sürdürülebilir ve sürekli kalite yaklaşımımızla satış sonrasında da firmamız sizlerin beklenti ve isteklerine en kısa sürede, en doğru çözümü üretmek çabasındayız.

Kutu Ürünleri Hakkında

İstanbul’da bulunan firmaların baskı ürünlerinin temin edilmesindeki en büyük kaygıları uygun fiyat ve yüksek kalite  ile başta Avrupa olmak üzere 40’a yakın ülkeye tasarım – üretim ve gönderi hizmeti sunmaktayız. Sipariş ettiğiniz tüm baskı ürünleri son teknolojiler kullanılarak basılır ve adresinize kadar gönderilir.

Avrupa’ya Ucuz ve Gümrük Sorunsuz Gönderim

İstanbul’da bulunan üretim atölyemizden başta Almanya olmak üzere, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre ve diğer Avrupa ülkelerine uygun fiyatlı gönderim yapmaktayız. Avrupa’da gümrük sorunu yaşamamanız için gerekli bilgilendirmeleri yaparak adresinize kadar sorunsuz bir teslim sağlamaktayız.

Kutu Baskı Çeşitlerimizden Bazıları

Promosyon Kutuları
Saat Kutuları
Lokum Kutuları
Waffle Kutuları
USB Kutuları
Çanta Kutuları
Pizza Kutuları
Pide Kutuları
Dürüm Kutuları
Cips Kutuları
Kalem Kutuları
Ahşap Kutular
Çikolata Kutuları
Kozmetik Kutuları