Kurumsal Baskılar

 

Kurumsal İmalat ve Üretim Hizmetleri

Asthor olarak kurumsal baskı türlerinde sektörde üretim ve tasarım konusunda birçok kurumsal firmaya, bayi ağı olan şirketlere hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışına rahatlıkla tasarım – üretim – uygulama alanında hizmet verebilmekteyiz. Özgün tasarım ve inovatif çözüm anlayış ile sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Sürdürülebilir ve sürekli kalite yaklaşımımızla satış sonrasında da firmamız sizlerin beklenti ve isteklerine en kısa sürede, en doğru çözümü üretmek çabasındayız.İstanbul’da bulunan firmamız katalog, bloknot, ambalaj, karton torba, takvim ve ajanda için doğru adres.

Kurumsal Baskı Ürünleri Hakkında

İstanbul’da bulunan firmaların baskı ürünlerinin temin edilmesindeki en büyük kaygıları uygun fiyat ve yüksek kalite  ile başta Avrupa olmak üzere 40’a yakın ülkeye tasarım – üretim ve gönderi hizmeti sunmaktayız. Sipariş ettiğiniz tüm baskı ürünleri son teknolojiler kullanılarak basılır ve adresinize kadar gönderilir. Kartvizit, Antetli Kağıt, Rulo, Diplomat Zarfı, Kaşe, Torba Zarf, Cepli Dosya, Kağıt Dosya ve Katalog. Bu ürünlerin yanı sıra sitemizde bulunan yüzlerce baskı ürünü de firmaların baskı ihtiyaçları için uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Siz de firmanız için ihtiyaç duyduğunuz baskı ürünlerini kolay ve uygun fiyatlı hizmetlerden yararlanın. Avrupa’ya ve Tüm Dünya’ya ucuz gönderim imkanı. Matbaa baskı hizmetleri

Avrupa’ya Ucuz ve Gümrük Sorunsuz Gönderim

İstanbul’da bulunan üretim atölyemizden başta Almanya olmak üzere, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre ve diğer Avrupa ülkelerine uygun fiyatlı gönderim yapmaktayız. Avrupa’da gümrük sorunu yaşamamanız için gerekli bilgilendirmeleri yaparak adresinize kadar sorunsuz bir teslim sağlamaktayız.

Baskı Çeşitlerimizden Bazıları

Güvenilir Hizmet Garantisi ile Kurumsal Baskı Çözümlerimiz

Fatura
İrsaliye
Gider Pusulası
Müstahsil Makbuzu
Döviz Alım Satım Fişi
Yolcu Listesi
Çekler
Senetler
Sözleşmeler
Dekontlar
Makbuzlar
Sigorta Poliçeleri
Maaş Bordroları
Hesap Ekstreleri
Boarding Card
Hediye Çekleri
Ekopost
Proforma Fatura