Karton ve Bez Torba

Karton ve Bez Torba Promosyon Baskıları Hizmetleri

Asthor olarak tüm karton – bez torba türlerinde sektörde üretim ve tasarım konusunda birçok kurumsal firmaya, bayi ağı olan şirketlere hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışına rahatlıkla tasarım – üretim – uygulama alanında hizmet verebilmekteyiz. Özgün tasarım ve inovatif çözüm anlayış ile sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Sürdürülebilir ve sürekli kalite yaklaşımımızla satış sonrasında da firmamız sizlerin beklenti ve isteklerine en kısa sürede, en doğru çözümü üretmek çabasındayız.

Karton ve Bez Torba Ürünleri Hakkında

İstanbul’da bulunan firmaların baskı ürünlerinin temin edilmesindeki en büyük kaygıları uygun fiyat ve yüksek kalite  ile başta Avrupa olmak üzere 40’a yakın ülkeye tasarım – üretim ve gönderi hizmeti sunmaktayız. Sipariş ettiğiniz tüm baskı ürünleri son teknolojiler kullanılarak basılır ve adresinize kadar gönderilir.

Avrupa’ya Ucuz ve Gümrük Sorunsuz Gönderim

İstanbul’da bulunan üretim atölyemizden başta Almanya olmak üzere, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre ve diğer Avrupa ülkelerine uygun fiyatlı gönderim yapmaktayız. Avrupa’da gümrük sorunu yaşamamanız için gerekli bilgilendirmeleri yaparak adresinize kadar sorunsuz bir teslim sağlamaktayız.

Baskı Çeşitlerimizden Bazıları

Büküm Saplı Kağıt Poşet

Bez Torba
Düz Saplı Kağıt Poşet
Hediye Poşeti
Büküm Saplı Kağıt Çanta
Flat Saplı Kağıt Çanta
El Geçmeli Kağıt Çanta
Hediye Zarfları
Dipli Poşet
Bölgesel Pencereli Dipli Poşet
Un Poşeti
Kömür Poşeti
Çay Poşeti
Kese Kağıdı Dipsiz Poşet
Pencereli Dipsiz Poşet
Yandan Pencereli Dipsiz Poşet
Sarım Kağıtları
Tepsi Kağıtları