Hizmet Sektörlerimiz

Hizmet Verdiğimiz Başlıca Sektörler

TEKSTİL
Tekstil, hazır giyim, mağaza için ihtiyaç ve pazarlamayı kolaylaştıracak katalog, etiket, sticker, özel kolleksiyon kutusu, eşarp kutusu, hediyelik kutu, hediyelik ambalaj, fuar standı, forex baskı ve tüm baskı ihtiyacınıza özel çözümler üretiyoruz.
ENERJİ
Endüstriyel ürünlerin tanıtımı için fuar çalışmaları stand tasarım ve baskısı, uyulaması, tişört, promosyon tanıtım ürünleri, katalog baskı, çanta, ajanda ve daha da fazlasıyla ihtiyaçlarınıza özel A-Z proje desteği sağlıyoruz.
TEKNOLOJİ
Teknoloji sektöründe aşınan ürünlerin hassasiyeti için kaliteli ve uygun ambalaj tasarım ve baskı, doğru paketleme için çözümler yanında etiket, promosyon tanıtım ürünleri, geri dönüşümlü ürünler ve daha fazlasıyla hizmet veriyoruz.
DANIŞMANLIK
Danışmanlık firmaları tüm baskı çözümleri için reklam tanıtım baskı malzemeleri oto kokusu, kalem, cepli dosya, klasör, el ilanı, sunum dosyaları, foreks baskı, A4 torba zarf, yaka kartı ve tüm marka kurumsal baskılar.
GIDA
Globalleşen dünyadaki en önemli tüketim alanlarından biri olan gıda sektörü restoran, cafe, pastane için menü, amerikan servis, peçete, bardak, pasta kutusu, kurabiye kutusu, broşür gibi birçok baskı çalışması ile hizmet vermekteyiz.
OTOMOTİV
Otomotiv ve yedek parça üretimi için teknolojimizle buluşturup pazarlama ve ürün tanıtımı için katalog, flyer baskı, promosyon USB bellek, rollup, örümcek stand, kurumsal baskılar, ambalaj, branda vb. ürünlerde baskı hizmeti veriyoruz.
İNŞAAT
İnşaat sektörü için daire ve proje tanıtımı için katalog, ozalit baskı, maket tanıtımı stand tasarlama ve uygulama, anahtarlık, özel tarihli ajanda, defter, bayrak, branda, ayaklı pano..
SİGORTACILIK
Sigortacılık sektöründe kullanılan tüm matbaa ürünleri, baskı mateyalleri için geniş çözüm ağı sunuyoruz. Promosyon ürünleri, oto kokusu, sigorta belgeleri, antetli kağıt, kurumsal klasör, kartvizit, yaka kartı, oto paspası..
İLAÇ
Hastane, fizik merkezleri ve ilaç sanayisine gerek yurt içinde gerekse yurt dışında önemli bir pazara hitap eden sağlık sektörü için ilaç kutusu, tanıtım broşürü, etiket, kurumsal kimlik, zarf, rulo ürünler, kağıt poşet ve daha fazla alanda hizmet vermekteyiz.
PERAKENDE
Üretimden mağazaya, ürün ve markanın gelişmesi için tüm yapılanmalarda tüm baskı çözümlerimizle perakende sektörünün yanındayız. Kurumsal belge, değişken verili baskı, tanıtım ve promosyon ürünleri, kağıt poşet ve torba yanında tasarım ve uygulama yapıyoruz.
BANKACILIK
Bankacılı sektörü için masaüstü gereçleri, dosyalama ürünleri, kırtasiye ürünleri, masaüstü takvim, mause pad, bez torba, kağıt torba, ajanda, broşür, PCV kartvizit..
TURİZM
Her zaman tanıtımın ön planda olduğu turizm sektörü için üçgen piramit masaüstü takvim, yelpaze, bilet baskısı, cep defter, karton bardak, hediye kutusu, frizbi, dergi, branda, plastik kalem, damla etiket, yaka kartı ipi..
ArabicDutchEnglishFrenchGermanRussianSpanishTurkish
X